Klinar półprofil wewnętrzny PR00XT
Klinar półprofil wewnętrzny PR00XT. Istnieje możliwość zaprojektowania elementów na zamówienie indywidualne np. do nietypowej grubości murów. Długość elementów to 120 cm. Głębokość wejścia w profil wynosi 5 mm. Podstawowa wysokość elementu to 70 mm. Istnieje możliwość zakupu w innych wysokościach.
więcej... >
Klinar półprofil zewnętrzny PR01XT
Klinar półprofil zewnętrzny PR01XT. Istnieje możliwość zaprojektowania elementów na zamówienie indywidualne np. do nietypowej grubości murów. Długość elementów to 120 cm. Głębokość wejścia w profil wynosi 5 mm. Podstawowa wysokość elementu to 70 mm. Istnieje możliwość zakupu w innych wysokościach.
więcej... >
Klinar profil obustronny PR02XT
Klinar profil obustronny PR02XT. Istnieje możliwość zaprojektowania elementów na zamówienie indywidualne np. do nietypowej grubości murów. Długość elementów to 120 cm. Głębokość wejścia w profil wynosi 5 mm. Podstawowa wysokość elementu to 70 mm. Istnieje możliwość zakupu w innych wysokościach.
więcej... >
Klinar profil drzwiowy PD01XT
Klinar profil drzwiowy PD01XT. Istnieje możliwość zaprojektowania elementów na zamówienie indywidualne np. do nietypowej grubości murów. Długość elementów to 120 cm. Głębokość wejścia w profil wynosi 5 mm. Podstawowa wysokość elementu to 110 mm. Istnieje możliwość zakupu w innych wysokościach.
więcej... >
Klinar listwa podokienna L01XT
Klinar listwa podokienna L01XT. Istnieje możliwość zaprojektowania elementów na zamówienie indywidualne np. do nietypowej grubości murów. Długość elementów to 120 cm. Głębokość wejścia w profil wynosi 5 mm. Podstawowa wysokość elementu to 40 mm. Istnieje możliwość zakupu w innych wysokościach.
więcej... >
Klinar podwalina pod progi HS i HST PHS1KT
Podwalina pod progi HS i HST wykonana z Klinarytu (utwardzany polistyren ekspandowany) z taśmą rozprężną, listwą usztywniającą T, listwą zaczepową i kotwami montażowymi.
więcej... >
Klinar podwalina pod progi PO1KT
Podwalina pod progi drzwiowe ze stali i aluminium wykonana z Klinarytu (utwardzany polistyren ekspandowany) z taśmą rozprężną, listwą usztywniającą T, listwą zaczepową i kotwami montażowymi.Istnieje możliwość zaprojektowania elementów na zamówienie indywidualne np. do nietypowej grubości murów. Długość elementów to 100 cm. Głębokość wejścia w profil wynosi 5 mm.
więcej... >