illbruck folia EPDM zewnętrzna ME220
Folia ME220 przeznaczona jest do uszczelniania złączy między oknami, jak i złączy między elementami ścian osłonowych (słupowo-ryglowych) o konstrukcjach z kształtownikow aluminiowych, a konstrukcją budynków.
więcej.... >
illbruck folia EPDM wewnętrzna ME210
Folia ME210 przeznaczona jest do uszczelniania złączy między oknami, jak i złączy między elementami ścian osłonowych (słupowo-ryglowych) o konstrukcjach z kształtownikow aluminiowych, a konstrukcją budynków.
więcej.... >
illbruck klej fasadowy OTO15 600 ml
Klej OT015 przeznaczony jest do klejenia folii EPDM do powszechnie wystepujacych podłoży budowlanych, takich jak beton, ściany murowane, aluminium surowe (bez powłok), aluminium anodowane, aluminium lakierowane proszkowo, blacha ocynkowana oraz wiele rodzajów bitumów.
więcej.... >
illbruck klej do EPDM CT 113
Ten zawierający rozpuszczalniki klej kontaktowy na bazie kauczuku styrenowego służy do klejenia folii EPDM do materiałów bitumicznych w użyciu na zimno oraz ścian betonowych i murowanych.
więcej.... >
Klej do EPDM SealEco Paste Adhesive 3300 600 ml
Klej wyprodukowany jest na bazie kauczuku syntetycznego o dużej lepkości z niewielką domieszka rozpuszczalnika. Kolor czarny. Nakładać za pomocą wyciskarki lub szpachelki.
więcej.... >