illbruck pianka poliuretanowa FM350
Pianka poliuretanowa do okien, drzwi i dylatacji z linii illbruck Perfekt - produktów najwyższej klasy w ofercie pianek illbruck.
więcej.... >
illbruck pianka poliuretanowa FM310
1-składnikowa pianka PU reagująca z wilgocią zawartą w powietrzu o, stabilnej strukturze i wysokiej trwałości. Posiada właściwości termoizolacyjne i dźwiękochłonne.
więcej.... >
illbruck 2K-P pianka szybkowiążąca FM790
Ta 2-składnikowa szybkoschnąca pianka poliuretanowa szczególnie nadaje się do montażu futryn i ościeżnic drzwiowych. Ma doskonałą przyczepność do wielu standardowych rodzajów podłoży budowlanych, np. beton, murowane ściany, kamień, tynk, drewno, cement włóknisty, metal i liczne tworzywa sztuczne (polistyren, twarda pianka poliuretanowa, poliester, twarde PCW).
więcej.... >
illbruck pianka do okien + FM230
Ta 1-składnikowa pianka poliuretanowa jest przeznaczona do wypełniania, ocieplania i izolowania szczelin montażowych przy oknach oraz do wypełniania szczelin montażowych przy futrynach drzwiowych zgodnie z wymaganiami RAL.
więcej.... >
Protape klej montażowy do folii
Klej montażowy na bazie MS polimerów do klejenia folii okiennych do wszelkich typowych materiałów w budownictwie.
więcej... >
Protape PRIMER w areozolu
Primer w areozolu do wzmacniania siły klejenia folii do muru zarówno warstwą butylową jak również klejem hot-melt. Idealny do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
więcej.... >
Protape PRIMER w bańkach
Primer w bańce do wzmacniania siły klejenia folii do muru zarówno warstwą butylową jak również klejem hot-melt. Idealny do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
więcej.... >
Protape środek gruntujący
Środek gruntujący do zastosowania na wszelkie podłoża budowlane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gwarantuje odpowiednie przygotowanie powierzchni do wyklejania folii wszelkimi środkami klejącymi
więcej.... >
illbruck primer butyl & bitum ME901
Grunt służy do zwiększenia przyczepności i zagruntowania powierzchni w celu jej optymalnego przygotowania do przyklejenia taśm butylowych i bitumicznych.
więcej.... >
illbruck primer butyl & bitum w aerozolu ME902
Grunt służy do zwiększenia przyczepności i zagruntowania powierzchni w celu jej optymalnego przygotowania do przyklejenia taśm butylowych i bitumicznych.
więcej.... >
illbruck klej do styropianu PU010
PU 010 Poliuretanowy klej do styropianu jest specjalnie przeznaczony do klejenia płyt styropianowych w systemach dociepleń elewacji.
więcej... >
illbruck klej do ram ALU PU038
PU038 jako 2-składnikowy klej poliuretanowy jest przeznaczony do klejenia konstrukcyjnego kątowników aluminiowych anodowanych lub lakierowanych proszkowo.
więcej... >
illbruck klej uniwersalny SP050
Ten 1-składnikowy, mocny, elastyczny klej na bazie hybrydowej może być wykorzystywany do wykonywania połączeń technicznych i uszczelnień w budownictwie i branżach pokrewnych oraz rzemiośle.
więcej... >
illbruck klej do folii okiennych SP025
Klej ekologiczny na bazie polimerów hybrydowych do klejenia folii okiennych illbruck.
więcej... >
illbruck klej szybkowiążący SP340
Ten 1-składnikowy elastyczny klej na bazie hybrydowej szczególnie nadaje się do wykonywania połączeń, które wymagają natychmiastowej wysokiej przyczepności początkowej. Klej SP340 jest komponentem systemu do montażu w ociepleniu illbruck MOWO do przyklejania montażowej ramy okiennej PR007. Wyłącznie do stosowania z pistoletami elektrycznymi do mas wysokolepkich.
więcej... >
illbruck uszczelniacz budowlany SP525
Elastyczna masa uszczelniająca na bazie polimerów hybrydowych, odporna na UV i czynniki pogodowe. Zalecana do uszczelniania konstrukcji budowlanych zgodnie z normą ISO EN 11600 oraz spoin okiennych i drzwiowych. Produkt bezwonny. Trwale elastyczny w dużym zakresie, zapewnia doskonałą przyczepność do większości podłoży.
więcej... >
illbruck neutralny uszczelniacz silikonowy FA101
Ten 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy jest przeznaczony specjalnie do uszczelniania okien, szczelin łączeniowych i szczelin dylatacyjnych. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność na większości powierzchni o zamkniętych komórkach, tj. aluminium, poliakrylanach, poliwęglanach, lakierowanym i lazurowanym drewnie, szkle i powierzchniach szkliwionych.
więcej.... >
illbruck silikonowe szceliwo pogodowe FS500
FS500 jest jednoskładnikowym szczeliwem silikonowym o niskim module sprężystości, neutralnym systemie sieciowania, niskim poziomie emisji zapachu i wysokiej odkształcalności, przeznaczonym do obwodowego uszczelniania złączy, głównie w fasadach szklanych (SSG). Wyróżnia się doskonałą adhezją do większości podłoży porowatych, w tym konstrukcji murowanych, cegły, aluminium, PVC, poliwęglanu, poliakrylu, drewna, szkła i powierzchni glazurowanych. Zastosowanie: zlacza kompensacyjne i złącza ścian osłonowych, połączenia paneli z podłożami, szklenie poliwęglanów, inne powszechnie stosowane uszczelnienia złączy.
więcej... >
Akryl strukturalny LD701
Ten akrylowy uszczelniacz szczególnie nadaje się do naprawiania uszkodzeń w tynkach strukturalnych i zacieranych, do uszczelniania pęknięć i szczelin w elementach murowanych, betonie komórkowym, kamieniu, tynku itp. - w pomieszczeniach i na zewnątrz. Nie nadaje się do wypełniania szczelin dylatacyjnych.
więcej... >
Akryl do spoin obwodowych LD702
Ta 1-składnikowa zawiesina akrylanowa jest przeznaczona do uszczelniania szczelin o małej ruchomości w pomieszczeniach wewnętrznych, a także do uszczelniania szczelin i połączeń np. przy sufitach, ściankach lekkich, parapetach, skrzynkach rolet oraz do wypełniania pęknięć i szczelin w betonie komórkowym, kamieniu, tynku i drewnie.
więcej... >
Akryl malarski LD703
Ten dyspersyjny uszczelniacz akrylowy jest przeznaczony do uszczelniania szczelin montażowych między ościeżnicami okien/drzwi a ścianami z cegły, tynkiem i płytami gipsowokartonowymi oraz do uszczelniania pęknięć i szczelin w betonie komórkowym, kamieniu, tynku i drewnie.
więcej... >