illbruck taśma TP603 illac 600 Tremco
Taśma znajduje zastosowanie jako materiał do uszczelniania różnego typu złączy budowlanych.
więcej... >
illbruck taśma uszczelniająca TP610
Taśma TP610 służy do zewnętrznego uszczelniania od zacinającego deszczu szczelin montażowych w budownictwie naziemnym. Taśma TP610 jest wykorzystywana przy montażu okien. Używana zwykle jako uszczelnienie węgarkowe - warstwa zewnętrzna tzw. systemu ciepłego montażu illbruck i3. Taśma jest odporna na czynniki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV.
więcej... >
illbruck taśma wielofunkcyjna rozprężna uszczelniająca TP650
TP650 illmod Trio jest wielofunkcyjną, impregnowaną taśmą rozprężną, zaprojektowaną do wszechstronnego uszczelniania połączeń budowlanych. Dedykowana jest szczególnie do uszczelniania ruchomych złączy, np. ościeżnic okien lub drzwi z ościeżem, czy połączeń w domach modułowych. Połączenie jest wodoodporne, nie przepuszcza wiatru, zaś złącze posiada doskonałe właściwości termoakustyczne. Ponadto wykonywanie uszczelnienia może odbywać się w niskich temperaturach.
więcej... >
illbruck taśma butylowa uszczelniająca ME500
Ta taśma butylowa służy do szybkiego i niezawodnego uszczelniania paroszczelnego okiennych szczelin montażowych i może być używana za pomocą dodatkowych pasków mocujących jednostronnie lub naprzemiennie, jako taśma natynkowa z możliwością zamalowania i całkowitego zakrycia przez zatyn.
więcej... >